-->

БРЧАЦИ СА ПЈЕСМОМ ОДЛАЗЕ ИЗ НЕВЕСИЊА

26 maj 2019

Водећа екипа Друге лиге РС – исток Јединство са пјесмом одлази из Невесиња. Вележ је имао жељу да заустави лидера, исказао је борбеност, али то није било довољно да се савладају квалитетни Брчаци. Гол одлуке постигао је Павић почетком другог полувремена.

Већи дио утакмице Јединство је имало посјед лопте и изгледније прилике. Вележ је прескако средину терена и вребао прилике из прекида. Невесињци су одиграли сасвим солидно прво полувријеме, али их је рани гол у наставку потпуно пореметио.

Вележ је петнаестак минута прије краја затресао мрежу ривала, али је помоћни судија сигнализирао офсајд. То је уједно била и једина спорна ситуација на утакмици.

Vel Jed 2

ВЕЛЕЖ - ЈЕДИНСТВО 0:1 (0:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 200. Судија: Миле Барјактаревић (Бијељина). Стријелац: 0:1 Павић (49). Жути картони: Вучетић, Томичић, Д. Иванишевић, Грујичић (Вележ), Свитлица, Мирић (Јединство).

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ковачевић, Вучетић, Петковић, продановић, Томичић (од 84. О. Иванишевић), Реповић, Радовић (од 90. Даниловић), Милидраг, Д. Иванишевић (од 64. Сикимић), Грујичић.

ЈЕДИНСТВО (БЧ): Вукадиновић, Мирић, Чавалић, Свитлица, Ђокић (од 89. Мишковић), Митровић (од 66. Кадрић), Павић, Божић, Станкић, Мусић, Лукић.