-->

ВЕЛЕЖ НАСТАВИО ПОБЈЕДНИЧКИ НИЗ ПРОТИВ ФАМОСА

12 novembar 2017

У 14. колу Друге лиге РС – исток фудбалери Вележа савладали су Фамос резултатом 3:0 и тако направили лијепу увертиру пред четвртфинале Купа РС са Радником које је на програму у уторак 14. новембра.

Vel Fam 2

Невесињци су и данас посао завршили у првом полувремену. Кренули су нападачки и већ у 11. минуту преко Петковића дошли у вођство. На 2:0 повисио је Радовић у 22. минуту. Након оправдано досуђеног пенала Петковић је у посљедњем минуту првог дијела са бијеле тачке по други пут савладао голмана гостију.

У другом полувремену није било много прилика. Домаћи су рутински привели утакмицу крају.

Vel Fam 3

Вележу је ово трећа узастопна првенствена побједа, остварена готово на идентичан начин. Чета Мијата Мишељића постаје препознатљива по фуриозном почетку утакмице када обичну стекну резултатски капитал који касније успјешно одржавају.

По освојеним бодовима у посљедњих 10 кола Вележ је друга екипа по успјешности на друголигашком истоку. Остаје жал због лошег старта првенства, али све су прилике да ће невесињски састав први дио такмичења завршити у горњем дијелу табеле.

Vel Fam 4

Послије лијепе фудбалске представе против екипе из Војковића Вележ  се окреће предстојећој утакмици четвртфинала Купа РС. Гост на Градском стадиону у уторак биће Радник из Бијељине. Сусрет почиње у 13:30 часова.

Управа клуба позива навијаче да  подрже играче у њиховом настојању да изненаде премијерлигаша и тако остваре историјски успјех у најмасовнијем такмичењу Републике Српске.

Vel Fam 5

ВЕЛЕЖ – ФАМОС  3:0 (3:0)

Градски стадион у Невесињу. Гледалаца: 150. Судија: Милан Тадић (Пале).Стријелци: 1:0 Петковић, 2:0 Радовић, 3:0 Петковић.

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Топаловић (Шаренац), Ковачевић, Петковић, Шиљеговић (Милидраг), Продановић, Братић, Радовић, Реповић, Радуловић, Бакоч (Грубачић).

ФАМОС: Ремић, Тамбур, Лучић, Самарџија, Перовић, Рудуљић, Тешановић, Шешлија (Пурковић), Отовић, Бјелица, Мичић.