-->

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ НЕВЕСИЊАЦА

06 februar 2021

У 10. колу Прве футсал лиге РС КМФ Невесиње савладао је КМФ Гласинац резултатом 6:3. Домаћи су се у првом дијелу игре прописно испромашивали, а 1:2 са полувремена није наговјештавало да ће уписати убједљиву побједу.

Међутим, већ у уводним минутама наставка Невесињци су преокренули резултат, а до краја сусрета су наставили са ефикасном игром. По два пута у стријелце су се уписали Ковачевић, Пудар и Гутић.

Тријумфом над екипом са Сокоца невесињски футсалери су прекинули серију од три узаступна пораза и што је најважније побјегли су из опасне зоне. У наредном колу гостују екипи Танга.

НЕВЕСИЊЕ – ГЛАСИНАЦ 6:3 (1:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Судије: Славољуб Гогић, Зоран Сокнић (И. Сарајево). Стријелци: 1:0 Ковачевић 1:1 Рајић, 1:2 Лукић, 2:2 Гутић, 3:2 Пудар, 4:2 Ковачевић, 5:2 Гутић, 6:2 Пудар, 6:3 Рајић.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, М. Продановић, Г. Продановић, Ковачевић, Кљакић, Гутић, Радовановић, Сикимић, Вуковић, Иванишевић.

ГЛАСИНАЦ: Пајевић, Дебелногић, Гашевић, Ђерић, Чолић, Вишњић, Рајић, Лукић.