-->

ВЕЛЕЖ ПОКЛЕКАО У ФИНИШУ

14 mart 2021

Фудбалери Вележа поражени су на гостовању у Братунцу резултатом 2:0 у утакмици у којој имају за чим да жале. Лијеп пријем домаћина, добро суђење и солидан терен обезбиједили су праву првенствену утакмицу.У првом полувремену мреже су мировале, а тренер Вележа Мијат Мишељић већ у раној фази направио је принудну измјену због повреде Спајића.

Вођству домаћих претходиле су двије колосалне прилике Ћеранића и Шаренца. Услиједио је евро гол Петровића и тотална офанзива невесињског састава. Братство је у надокнади времена стигло и до другог гола.

У наредном колу гост у Невесињу биће вишеградска Дрина која тренутно заузима другу позицију на табели.

Bratunac

БРАТСТВО – ВЕЛЕЖ 2:0 (0:0)

Градски стадион у Братунцу. Судија: Горан Лакић (Брчко), Стријелци: 1:0 Петровић у 75, 2:0 Еркић у 90. минуту

БРАТСТВО: Богићевић, Гвозденовић, Лазић, Грујичић, П. Петровић, Карић, Максимовић (Аврамовић), Лончаревић, Андрић, Њ. Петровић (Милановић), Косанић (Глигић).

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Петковић, Шиљеговић (Вујичић), Продановић (Мркајић), Реповић, Ћеранић, Копривица, Скулић (Н. Шаренац), Д. Шаренац, Спајић (Вуковић), Радојичић.