-->

ПОРАЗ ХЕРЦЕГОВИНЕ КОЈИ НЕ БОЛИ

22 maj 2021

Рукометаши Херцеговине поразом су окончали овогодишњу сезону у Првој лиги РС. У утакмици без резултатског значаја невесињска екипа је вечерас у Бањалуци изгубила од Младости 24:22.

Домаћи су имали нешто више мотива, пошто су тријумфом обезбиједили треће мјесто. Херцеговина је била у сталном резултатском дефициту са застојем у игри крајем првог полувремена када је Младост направила серију 7:1.Невесињци су у другом полувремену били убојитији, али недовољно за преокрет.

У невесињском саставу најефикаснији је био Чабрило са девет голова. Драговић је пет пута затресао мрежу ривала.

Херцеговина је сезону окончала на другом мјесту што је и био план клуба на почетку првенства. Основни циљеви – пласман у врху табеле, подмађивање екипе и играчка дисциплина у потпуности су испуњени.

Сви се надају да ће се нова сезона одвијати у љепшим околностима и дружењу са навијачима. А невесињски клуб увијек јури највиши пласман.