-->

ПОРАЗ ХЕРЦЕГОВИНЕ У МАГЛАЈУ

19 oktobar 2022

У 6. колу Премијер лиге БиХ рукометаши Херцеговине поражени су вечерас у Маглају од истоимене екипе резултатом 41:34. Сем уводних неколико минута домаћи су били у сталном вођству од четири до седам голова. Невесињци су солидни били у нападачким акцијама, али је шкрипало у дефанзиви. Осјетио се и изостанак Карановића.

Трачак наде појавио се пет минута прије када су гости пропустили прилику да предност смање на три гола. Маглај је са неколико лаких голова закључио сусрет.

У наредном колу Херцеговина у суботу (19:00) у Невесињу дочекује бањалучки Борац који је у овом колу тешком муком савладао Коњух и сада има половичан учинак од три побједе и три пораза.

МАГЛАЈ – ХЕРЦЕГОВИНА 41:34 (19:14)

МАГЛАЈ: Хаџић, (7), Омерагић (2), Хајдић, Суњаковић (2), Кендић (11), Велагић (1), Барјактаревић (6), Карабеговић (1), Делић, Риџал (1), Босић (2), Омахић, Хасић (2), Кадрић (1), Ћосић (5).

ХЕРЦЕГОВИНА: Цвијановић , Хадровић (2), Зечевић (1), Ковач (1), Чабрило (2), Томић (6), Шаренац (2), Златић (2), Драговић (4), Вучић, Ивановић (5), Башић (6), Ражнатовић (3), Вујадиновић, Бешић.