-->

ВЕЛЕЖ У ДУБИЦИ ПОВЕО, АЛИ ИПАК ОСТАО БЕЗ БОДОВА

16 septembar 2023

У 6. колу Прве лиге РС Вележ је данас поражен у Козарској Дубици од Борца резултатом 2:1. Невесињци имају за чим да жале пошто су имали и игру и резултат.

Вележ је повео у 25. минуту голом Златка Анђеловића, а Борац је изједначио у посљедњем минуту првог дијела. Домаћи боље отварају други дио сусрета и већ у 47. минуту долазе до потпуног преокрета. У 55. минуту Вележ је имао прилику да поравна резултат, али пенал није реализовао Драшковић.

У наредном колу Вележ дочекује Дрину из Зворника.

БОРАЦ – ВЕЛЕЖ  2:1 (1:1)

Стадион “Ђолови” у Козарској Дубици. Гледалаца: 250. Судија: Немања Алексић (Бањалука). Стријелци: 0:1 Анђеловић, 1:1 Гаврић, 2:1 Хинестроза.

БОРАЦ : Матијаш, Бунић, Далић (Благојевић), Серхио Валенција, Говедарица (Пекић), Хинестроза, Јаћимовић (Томаш), Кампаз, Москвера (од 46. Ковачевић), Н. Пекић (Пралица), Малбашић, Гаврић.

ВЕЛЕЖ: Вукановић, Ботић, Абаза (Вукосав), Петковић, Анђеловић, Г. Продановић (Аџић), Драшковић, Лусио (Пантић), Невес, С. Продановић (Андријашевић), Гутић.