-->

ПОРАЗ ВЕЛЕЖА У ИСТОЧНОМ САРАЈЕВУ

16 mart 2024

Фудбалери Вележа поражени су данас од Славије 2:0 у 20. колу Прве лиге РС. Домаћи су од почетка наметнули офанзивну игру, али су Невесињци одолијевали у првом полувремену. Вележ је поклекао у 62. минуту након корнера и ударца главом Ерића. Коначан резултат у 75. минуту поставио је Арбиња. Пет минута прије краја Зуровац је добио црвени картон због прекршаја изван шеснаестерца.

Прилику за прве бодове у прољећном дијелу сезоне Вележ ће потражити у наредном колу када ће гост у Невесињу бити Модрича.

СЛАВИЈА – ВЕЛЕЖ 2:0 (0:0)

Стадион СРЦ „Славија“. Гледалаца: 300. Судија: Бојан Панић (Приједор). Стријелци:1:0 Ерић у 62, 2:0 Арбиња у 75. минуту.

СЛАВИЈА: Сирћо, Медић, Гојковић, Беширевић, Дабић (Алешевић), Крижевац, Арбиња (Авдаловић), Вучинић (Чворо), Мандић, Ерић, Говедарица (Бјелош)

ВЕЛЕЖ: Зуровац, Ботић, Петковић, Анђеловић. Г. Продановић (Живковић),Микулић (Дрљан), Секуловић (Требовић), Драшковић, С. Продановић, Гутић, Реповић.