-->

ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА РС: ЈАХОРИНА ПРЕОКРЕТОМ ОДНИЈЕЛА БОДОВЕ ИЗ НЕВЕСИЊА

03 decembar 2018

У дерби утакмици 5. кола Прве футсал лиге РС КМФ „Невесиње“ поражен је синоћ од КМФ „Јахорина“ резултатом 2:4.

Невесињци су головима Миличевића и Братића брзо повели са 2:0 и чинило се ће Спортска дворана „Невесињка“ и даље бити неосвојива тврђава невесињског прволигаша Ипак, Паљани у посљедњим тренуцима првог дијела постижу гол који их је мотивисао да у наставку још више збију редове. Гол Козића у 24. минуту потпуно их враћа у игру. Редале су се потом прилике на обје стране. Невесињци су нападали, а гости вребали шансе из контранапада. У томе су успјели три минута прије краја. Домаћи су у преосталом времену заиграли без голмана, стварали су прилике, али је лидер сачувао мрежу. У посљедњим секундама Шаровић дугом лоптом погађа небрањену мрежу и ставља тачку на дерби.

Nev Jah 2

НЕВЕСИЊЕ – ЈАХОРИНА 2:4 ( 2:1)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 200. Судије: Душан Берак, Данко Бутулија (Требиње). Стријелци: 1:0 Миличевић, 2:0 Братић, 2:1 Симовић, 2:2 Козић, 2:3 Шаровић, 2:4 Шаровић.

КМФ НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Продановић, Миличевић, Лакета, Кешељ, Радовановић, Кљакић, Булајић, Шаренац, Глоговац, Комлен, Братић.

КМФ ЈАХОРИНА: Миладиновић, Козић, Дубовина, Шаровић, Трбо, Јокић, Обрадовић, Кошарац, Симовић, Церовина.