-->

СРЦЕМ И ЧВРСТОМ ОДБРАНОМ ХЕРЦЕГОВИНА НАДИГРАЛА ПРИЈЕДОР

05 oktobar 2019

У дерби утакмици 4. кола Прве рукометне лиге РС Херцеговина је вечерас у Невесињу савладала Приједор 27:19. Иако је коначан резултат доста убједљив Невесињци су морали уложити много труда да дођу до треће узастопне побједе. Пресудила је чврста и организована игра у одбрани и велика жеља за тријумфом. Херцеговина је имала благо вођство до средине другог полувремена. Од 44. до 51. минута домаћи праве серију 6:0 и улазе у мирну завршницу. Млади рукометаши су у одсуству повријеђених играча још једном дали велики допринос побједи. Чак девет играча уписало се у стријелце, а најефикаснији је био Драговић са девет голова. На голу је одличан био Самарџић са 18 одбрана.

Херцеговина граби ка врху и већ је на трећој позицији првенствене табеле. У наредном колу невесињске рукометаше очекује најтеже јесење гостовање, пошто одлазе у госте Дервенти.

Heerc Pri 4

ХЕРЦЕГОВИНА – ПРИЈЕДОР 27:19 (13:11)

Спортска дворана "Невесињка": Гледалаца: 300. Судије:Јанко Трнчић, Марко Џебо (И. Сарајево). Искључења: Херцеговина (8 мин), Приједор (4 мин). Седмерци: Херцеговина 3(1), Приједор 6(4).

ХЕРЦЕГОВИНА: Самарџић, Вишњевац, Не. Ивановић, Ковачевић (2), Драговић (9), Шаренац (1), Бабић (2), Пантић, Манигода (1), Авдаловић (1), Шиповац (3),Лакета (2), Кисић, Ни. Ивановић (6).

ПРИЈЕДОР: Тубин,Топић, Благојевић (3), Бабић, Цвијић (7), Радаковић (1), Вокић (3), Чанковић (1), Пејић (3), Ибричић (1).