-->

ФУТСАЛЕРИ НЕВЕСИЊА СЕДМИЦОМ ИСПРАТИЛИ ФОЧАКЕ

24 novembar 2021

У 4. колу Друге футсал лиге РС – Југ КМФ "Невесиње" убједљиво је поразио "Студентски факултет" резултатом 7:0. Невесињци су високим пресингом и разноврсним нападачким акцијама потпуно надиграли ривала који је у прва три кола имао најбољу одбрану у лиги.

Гости су се колико толико држали у првом полувремену у периоду када је домаћи састав био оптерећен прекршајима. Са већим избором квалитетних играча у ротацији невесињска екипа је у наставку врло брзо сусрет лишила било какве неизвјесности.

КМФ "Невесиње" је на три утакмице већ постигао 30 голова што најбоље говори о доминацији овог клуба на друголигашком југу.

У наредном колу Невесињци гостују у Зворнику.

Nev Stu 2

НЕВЕСИЊЕ – МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ 7:0 (2:0)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 100. Судије: Војо Зуровац, Васо Килибарда (Невесиње). Стријелци: 1:0 Кљакић у 5, 2:0 Ковачевић у 8, 3:0 Ковачевић у 22, 4:0 Пудар у 27, 5:0 Пудар у 30, 6:0 Вуковић у 32, 7:0 Вуковић у 34. минуту.

НЕВЕСИЊЕ: Ромовић, Пудар, Вучетић, Ковачевић, Кљакић, Гутић, Вуковић, Радовановић, Глоговац, Чабрило, Цвијетић, Бован.

МЕДИЦИНСКИ ФАКУЛТЕТ: Вилотић, Филиповић, Миливојевић, Остојић, Бокоњић, Врекић, Николић, Кулић.