Клуб малог фудбала „Невесиње“ одиграо је 2:2 са КМФ „Полицајац“ у Бањалуци у оквиру 4. кола Прве футсал лиге РС.
И поред освојеног бода Невесињци имају за чим да жале, пошто су имали вођство од 2:0 и контролисали утакмицу све до 30. минута. Домаћи су за само три минута стигли до изједначења. Кљакић је у 39. минуту фаулиран када је избио сам пред празним голом Полицајца, али су судије домаћег играча казнили само са жутим картоном.
Невесињски састав је већ у уводном дијелу утакмице остао без Драшковића који се повриједио. То је био велики хендикеп, али су гости ипак пружили добру партију са расположивим играчима.
Бод освојен у Бањалуци против квалитетног ривала даје сигнал да су Невесињци пребродили кризу и да у наставку можемо очекивати боља издања. Форму екипе љубитељи футсала у Невесињу провјериће у наредном колу када у госте стиже Котор Варош.
ПОЛИЦАЈАЦ – НЕВЕСИЊЕ 2:2 (0:2)
Дворана „Борик“ у Бањалуци. Гледалаца: 80. Судије: Владан Тодоровић, Владимир Ђермановић (Челинац). Стријелци: 0:1 Андрић. 0:2 Гламочић (а.г.), 1:2 Вучић, 2:2 Гламочић.
ПОЛИЦАЈАЦ: Станивуковић, Верић, Вучић, Гламочић, Алексић, Стојановић, Сл.Ђукановић, Татић, Никић, Ђаковић, Добријевић, Галић, Ср. Ђукановић.
НЕВЕСИЊЕ: Килибарда, Зечевић, Продановић, Андрић, Кљакић, Гутић, Шешлија, Драшковић, Аћимовић, Радовић, Аџић, Реповић, Ђогић.